Szukaj w serwisie:
Obecnie jesteś w: Strona główna » Oferta » Mierniki, regulatory przepływu gazów i cieczy
Mierniki, regulatory przepływu gazów i cieczy firmy Brooks Instrument

Miernik/regulator przepływu spełniający rygorystyczne wymagania zaawansowanych aplikacji. Pozwala na pomiar oraz regulację w zakresie maksymalnych przepływów od 0.003 do 2500 ln/min. 

 cennik - konfigurator produktu

 

Zakres od 50mln/min do 40 ln/min.

Seria Brooks 4800 przeznaczona jest do regulacji i pomiarów przepływu następujących gazów: N2, O2, Ar, He, H2, CO2, CO, N2O, CH4, CH3H6 i C3H8. Charakteryzuje się szybkimi czasami odpowiedzi, szerokim zakresem przepływów, zwartą obudową. Komunikacja poprzez interfejs napięciowy, prądowy oraz cyfrowy. Regulatory te wyposażone są w precyzyjny i szybki czujnik półprzewodnikowy.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Miernik/regulator przepływu spełniający rygorystyczne wymagania zaawansowanych aplikacji. Pozwala na pomiar oraz regulację w zakresie maksymalnych przepływów od 0.003 do 2500 ln/min. Zapewnia zdecydowanie wyższądokładność i stabilność regulacji niż tradycyjne, analogowe urządzenia. Możliwość zapisania do 10 przełączanych krzywych kalibracyjnych. 

 

 CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 

 

Rotametr serii 2500 (miernik przepływu z możliwością regulacji) daje możliwość ekonomicznego określania i ustawiania przepływów cieczy i gazów w instalacjach przemysłowych, laboratoryjnych i analitycznych. Istnieje możliwość zainstalowania iglicowych zaworów regulacyjnych na wlocie lub wylocie z przepływomierza.

 

 CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 Seria Sho-Rate daje możliwość ekonomicznego określania i ustawiania przepływów cieczy i gazów w instalacjach przemysłowych, laboratoryjnych i analitycznych. Istnieje możliwość zainstalowania zaworów iglicowych lub precyzyjnych zaworów NRS na wlocie lub wylocie z przepływomierza.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 

Rotametr serii GT1250/55 (miernik przepływu z możliwością regulacji) daje możliwość ekonomicznego określania i ustawiania przepływów cieczy i gazów w instalacjach przemysłowych, laboratoryjnych i analitycznych. 

 

   CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Przepływomierze pływakowe serii MT3809 i MT3819 są odpornymi na uszkodzenia, metalowymi urządzeniami pozwalającymi na pomiar z dokładnością w klasie 1.6. Rotametr model MT3809, wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczony jest do pomiarów różnego rodzaju gazów, cieczy i pary podczas gdy rotametr MT3819 spełnia wymagania E/TFE dla agresywnych mediów. Odczyt wartości przepływu dokonywany jest na wychyłowym wskaźniku, sprzężonym magnetycznie z pływakiem pomiarowym. Możliwe jest również wyposażenie miernika w przetwornik sygnału 4-20mA.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Miernik przepływu serii MT3750 wykonany jest ze stali nierdzewnej 316 L SS. Przeznaczone są do pomiarów małych przepływów gazów i cieczy. Odczyt wartości przepływu dokonywany jest na wychyłowym wskaźniku, sprzężonym magnetycznie z pływakiem pomiarowym. Dają możliwość praktycznego i ekonomicznego pomiaru małych przepływów w instalacjach o dużych ciśnieniach. Możliwe jest również wyposażenie miernika w przetwornik sygnału 4-20mA.

CENNIK - KONFIDURATOR PRODUKTU

Mierniki serii GT1000 przeznaczone są do pomiarów różnego rodzajów cieczy i gazów. Przyłącza procesowe wykonane z brązu lub stali nierdzewnej, kołnierzowe lub gwintowane, pozwalają na instalacje w dowolnej konfiguracji.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Miernik przepływu serii QUANTIM firmy Brooks przeznaczony jest do precyzyjnych pomiarów i regulacji małych przepływów cieczy. Umożliwia jednocześnie ciągły pomiar gęstości i temperatury cieczy. Sercem systemu jest opatentowany, rewolucyjny czujnik działający w oparciu o efekt Coriolisa.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Mikroprocesorowe panele obsługi przeznaczone są do sterowania i odczytu wartości z regulatorów i mierników przepływu. Model 0254 obsługuje cztery urządzenia.

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

Gotowa aplikacja umożliwiająca zadawanie nastawy regulatorów, odczytywanie aktualnego przepływu, rejestrację w plikach tekstowych nastaw i przepływów w czasie, zliczanie przepływu w czasie (totalizer), rozcieńczanie mieszanin gazowych, sekwencje kolejnych kroków w czasie, itp. 

 

Copyright © 2009 - 2017 MEDSON S.C.

  Medson s.c. - sprzedaż, serwis, naprawy bieżące urządzeń analitycznych takich jak spektrofotometr, miernik przepływu, rotametr, regulator przepływu, spektrometr.
Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia firm Brooks, Jasco, Zeiss. Jesteśmy przedstawicielem firm Jasco i Brooks Instrument.
Zapraszamy do współpracy - spektrofotometr, regulator przepływu i miernik przepływu. Aparatura FT/IR, UV-VIS, UV-VIS-NIR