Mierniki i regulatory przepływu gazów i cieczy firmy Brooks Instrument

 

Zakres do 2500 ln/min.
Miernik/regulator przepływu spełniający rygorystyczne wymagania zaawansowanych aplikacji. Pozwala na pomiar oraz regulację w zakresie maksymalnych przepływów od 0.003 do 2500 ln/min. Zapewnia zdecydowanie wyższą dokładność i stabilność regulacji niż tradycyjne, analogowe urządzenia. Możliwość zapisania do 10 przełączanych krzywych kalibracyjnych. więcej ... »

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 

 

 Zakres od 50mln/min do 40 ln/min.

 Seria Brooks 4800 przeznaczona jest do regulacji i pomiarów przepływu następujących gazów: N2, O2, Ar, He, H2, CO2, CO, N2O, CH4, CH3H6 i C3H8. Charakteryzuje się szybkimi czasami odpowiedzi, szerokim zakresem przepływów, zwartą obudową. Komunikacja poprzez interfejs napięciowy, prądowy oraz cyfrowy. Regulatory te wyposażone są w precyzyjny i szybki czujnik półprzewodnikowy. więcej ... »

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 

 

Miernik/regulator przepływu spełniający rygorystyczne wymagania zaawansowanych aplikacji. Pozwala na pomiar oraz regulację w zakresie maksymalnych przepływów od 0.003 do 2500 ln/min. Zapewnia zdecydowanie wyższądokładność i stabilność regulacji niż tradycyjne, analogowe urządzenia. Możliwość zapisania do 10 przełączanych krzywych kalibracyjnych.

więcej ... »

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU

 

 

 

Miernik przepływu serii QUANTIM firmy Brooks przeznaczony jest do precyzyjnych pomiarów i regulacji małych przepływów cieczy. Umożliwia jednocześnie ciągły pomiar gęstości i temperatury cieczy. Sercem systemu jest opatentowany, rewolucyjny czujnik działający w oparciu o efekt Coriolisa. więcej ... »

CENNIK - KONFIGURATOR PRODUKTU