Spektrofotometry UV VIS - spektrofotometria - MEDSON

Spektrofotometry VIS i UV-VIS

Spektrofotometria UV VIS i VIS

190-1100nm, detektor: dwie fotodiody krzemowe, szczelina stała.
Uniwersalny, dwuwiązkowy spektrofotometr UV-VIS. Dostępne są następujące tryby pomiarów: fotometryczny, pomiar widma, pomiar w funkcji czasu, kinetyka oraz oznaczanie ilościowe.
więcej ... »

SP-830 PLUS Wysokiej klasy spektrofotometr punktowy z monochromatorem na zakres 320 - 1100 m. Automatyczne ustawianie długości falowej i przełączanie filtrów odcinających światło rozproszone.
więcej ... »

SP-880 Wysokiej klasy spektrofotometr punktowy z monochromatorem siatkowym na zakres 330 – 1100 nm. Automatyczne ustawianie długości falowej i przełączanie filtrów odcinających światło rozproszone. Oprogramowanie na komputerze PC pozwala na wykonywanie pomiarów widmowych oraz analizę ilościową z tworzeniem krzywej kalibracyjnej.więcej ... »

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii spektrofotometry VIS oraz UV-VIS. W ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia firmy Metertech wyposażone między innymi w automatyczne procedury sprawdzania poprawności działania. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących poniższych spektrofotometrów zapraszamy do kontaktu z nami.