MEDSON - Aparatura analityczna Jasco

Akcesoria, Aplikacje, Programy UV-VIS-NIR

Akcesoria, Rozwiązania, Programy

Użytkownik spektrofotometrów Jasco serii V-700 otrzymuje do ddyspozycji szeroki wachlarz przystawek i programów specjalistycznych oraz możliwości aplikacyjnych.

Najważniejsze dostępne wyposażenie wymieniono poniżej. Więcej informacji znajdą Państwo w dostępnych do pobrania folderach i w naszym biurze.

 

Akcesoria

  • Uchwyty do pomiarów transmisyjnych, do kuwet i mikrokuwet cieczowych – prostokątnych, okrągłych i specjalnych, uchwyty typu One-drop i do HPLC,
  • Uchwyty temperaturowe i zmieniacze próbek,
  • Sippery, Kuwety przepływowe, autosamplery do pomiarów seryjnych,
  • Sfery całkujące do cieczy i ciał stałych – m.in. proszków, granulatu, past, kremów, tkanin i szkła. Specjalnie dedykowane  sfery do kamieni szlachetnych i do cieczy z mieszadłem magnetycznym,
  • Specjalne przystawki do pomiaru absolutnego odbicia. Oferowane w wersji ręcznej lub automatycznej, synchroniczne lub asynchroniczne i ze sferą całkującą lub bez sfery.

 

Programy

Platforma programowa Jasco Spectra Manager II do obsługi wszystkich urządzeń spektroskopowych, zawiera wszystkie podstawowe opcje analityczne. można ją uzupełnić o dodatkowe programy dedykowane dla specjalnych aplikacji. Programy te można nabyć oddzielnie.

 

Najczęściej  kupowane

Programy temperaturowe, do kinetyki reakcji wg różnych algorytmów, do pomiarów w czasie, do analizy ilościowej, m.in. CLS, PCR, PLS, PCAanalizy wieloskładnikowej, do oznaczania białek, kwasów nukleinowych, pasm wzbronionych, specjalne procedury do analizy widm, obliczania kolorów w różnych skalach, wyznaczanie współczynnika ochrony prze promieniami UV i inne.

Także program Macro do tworzenia własnych procedur pomiarowych i synchronizacji. Natomiast dla farmacji i produkcji żywności dostępna jest wersja CFR zgodna z CFR 21 część 11

 

Rozwiązania

Oferujemy szeroki zakres aplikacji i metod pomiarowych w wielu dziedzinach. Prosimy do nas pisać lub dzwonić. Wybrane aplikacje i zastosowania podane są w załącznikach do pobrania.


Pliki do pobrania

Nazwa Rozmiar
Broszura - Akcesoria serii JASCO V-700 Broszura - Akcesoria serii JASCO V-700 1131.41 Kb Pobierz
One Drop Accessory One Drop Accessory 341.23 Kb Pobierz
Kapilara Kapilara 916.45 Kb Pobierz