Spektrometry dwuwiązkowe od V-750 do V-780
Seria spektrofotometrów o wysokich parametrach i wszechstronnym zastosowaniu, sterowanych z poziomu komputera poprzez platformę sterująco-obróbczą Spectra Manager 2.5.

Spektrometry te mają zmienną szczelinę, solidny monochromator i detektory dopasowane do zakresu pomiaru.

Model UV-VIS V-750 do pomiaru w zakresie długości fali 190 – 900 nm posiada regulowany napięciowo fotopowielacz i przeznaczony jest do pomiarów w trybach transmisyjnym i odbiciowym. Szeroka gama przystawek pozwala na pomiary standardowe, kinetyczne, sekwencyjne, temperaturowe cieczy i próbek stałych w różnych postaciach.

Model UV-VIS V-760 wyposażony w podwójny monochromator i wysokosprawny fotopowielacz pozwala mierzyć w zakresie 187-900 nm i jest dedykowany do pomiarów próbek z wysoką absorbancją przy bardzo niskim świetle rozproszenia.

Model UV-VIS-NIR V-770 ma zakres 190 – 2700 lub 3200 nm. Oprócz fotopowielacza posiada stabilizowany detektor PbS. Obejmuje więc pełny zakres NIR i górny IR.

Model UV-VIS-NIR V-780 posiada w miejsce PbS detektor InGaAs o wysokiej efektywności powyżej 900 nm. Zakres pracy tego modelu obejmuje 190 – 1600 nm.

Wszystkie podane wyżej modele mogą obsługiwać oprócz standardowych przystawek, kilka modeli specjalnie dedykowanych sfer całkujących i przystawek do badania całkowitego wewnętrznego odbicia. Dostępne wyposażenie podane jest w zakładce Akcesoria / Aplikacje / Programy UV-VIS-NIR.

Pliki do pobrania

Broszura – spektrofotometry serii
Jasco V-700

Prezentacja – spektrofotometr UV-VIS-NIR Jasco V-770

Prezentacja – spektrofotometr UV-VIS-NIR Jasco V-780