Mikroskopy konfokalne Ramana – seria 4500

Seria 4500 z przeznaczeniem dla początkujących jak i zaawansowanych operatorów Przeznaczona do rutynowych analiz i standardowych badań

Nowy kompaktowy Mikro-Raman serii JASCO NRS-4500 o zwiększonej automatyce i kompatybilności oferuje oszczędność miejsca, automatyczne przełączanie laserów, siatek i obiektywów. Przy zmianie konfiguracji automatycznie pozycjonuje wiązkę lasera do uzyskania optymalnych parametrów pomiarowych. Także proponuje i doradza przy doborze parametrów dla optymalizacji warunków pomiaru i wykonania najlepszych analiz.

Do dyspozycji są dwie wersje modułów bazowych NRS-4500 standard i NRS-4500/QRI. Różnią się typem detektora, automatycznego stolika XYZ i oprzyrządowaniem, co przekłada się na szybkość mapowania. Wersja QRI jest znacznie szybsza od standardowej i dedykowana jest do skanowania większych obszarów i przy dużej ilości mierzonych próbek. Każdy z modułów bazowych może być wyposażony w trzy dowolne lasery, cztery siatki, cztery filtry i sześć obiektywów. Precyzyjny monochromator o ogniskowej 200 mm pozwala mierzyć w zakresie do 8000 – 50 cm-1 z rozdzielczością max 1 cm-1 , w zależności od konfiguracji zestawu. Potrzebuje na stole 550 – 800 mm, a automatyczne drzwi otwierają się pionowo w górę.

Aktualnie oferowane modele serii 4500 wzbogacone są o nowe funkcje dla zwiększenia możliwości oraz przyspieszenia i ułatwienia analiz. Szeroka gama konfiguracji i aplikacji przedstawiona jest w folderach do pobrania. Szczegółowe informacji otrzymają Państwo w naszym biurze przez kontakt.

Dwa dostępne w tej serii modele to: Jasco mikrospektrometr Ramana NRS-4500 i NRS-4600 w różnych konfiguracjach. Prosimy pobrać / przeczytać folder NRS-4500 i zamówić w naszym biurze dalsze materiały

Pliki do pobrania

Broszura – Spektrometry Ramana JASCO seria NRS-4500

Broszura 2 – Spektrometry Ramana JASCO seria NRS-4500

Webinar – JASCO mikroskopia ramanowska

Seminarium – Raman JASCO – nowe systemy